Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jeśli chcesz wykorzystać kod rabatowy: zaznacz checkbox aby uaktywnić pole do wpisania kodu następnie wpisz kod rabatowy a na końcu naciśnij UŻYJ. Wówczas kod zostanie wykorzystany a rabat zostanie naliczony.

Sposoby płatności

Dostępne płatności w naszym sklepie:

1)            Gotówką przy odbiorze osobistym.

Ta forma płatności możliwa jest tylko w przypadku odbioru osobistego zamówionych wcześniej towarów.

 

2)            Przelew tradycyjny na konto bankowe.

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zamówieniu, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy wpłacić właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 Dane do przelewu:

AMAZONIK S.C.

ul. Marchołta 28/3

31-416KRAKÓW

 Nr konta 21 1140 2004 0000 3202 7654 0970 (mbank)

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko zamawiajązego oraz nr zamówienia.

 

3)            Płatność elektroniczna.

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie płatności online (m.in.: przelewy natychmiastowe, płatności kartami kredytowymi i debetowymi) przeprowadzane są przez system płatności Blue Media S.A..

 

 

4)            Za pobraniem.

Forma płatności dostępna przy dostawie za pomocą firmy kurierskiej. Płatność gotówką następuje przy odbiorze zamówienia od kuriera. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatkowa informacja:

W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży, po tym terminie zamówienie zostanie anulowane, a towar zwrócony na magazyn.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl