Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jeśli chcesz wykorzystać kod rabatowy: zaznacz checkbox aby uaktywnić pole do wpisania kodu następnie wpisz kod rabatowy a na końcu naciśnij UŻYJ. Wówczas kod zostanie wykorzystany a rabat zostanie naliczony.

Czas realizacji zamówienia

 Czas realizacji liczony jest:

 - w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego sprzedawcy;

 - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze: od chwili potwierdzenia zamówienia;

W przypadku jednego zamówienia z kilkoma produktami o różnym terminie realizacji obowiązuje termin najdłuższy.

Na maksymalny czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania wysyłki (w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych) oraz czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika (przesyłka kurierska, paczkomaty do 1-2 dni roboczych). Łącznie czas realizacji nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych.

W przypadku wyboru odbioru osobistego zamówienie będzie gotowe do odbioru w terminie do 2 dni roboczych, chyba że w trakcie składania zamówienia podano krótszy termin.

Sprzedający zastrzega, iż w wyjątkowych sytuacjach termin realizacji zamówienia może się wydłużyć. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji Kupujący zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany. Sprzedający nie będzie odpowiadał za nieterminowe dostarczenie przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl